5. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
7:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8:00 |
HORVÁTH Szilveszter |
|
|
|
|
MATKOVIC Tomislav |
|
|
|
|
8:30 |
MEN 50 + SEMI FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
7:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8:00 |
KNOBLING Charly |
|
|
|
|
KÖGL Roland |
|
|
|
|
8:30 |
MEN 50 + SEMI FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:00 |
MEN 50 + FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
7:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8:00 |
HJALMARSON Per |
|
|
|
|
KLOSS Sebastian |
|
|
|
|
8:30 |
OPEN SEMI FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:00 |
CHIRKIN
Evgeniy-OSIPOVA Anna |
|
|
|
|
FEHÉR Krisztina-KOZÁRI Dávid |
|
|
|
|
10:30 |
Sustersic Matjaz-Keber
Jasmina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:00 |
MIXED DOUBLES
SEMI FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
7:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8:00 |
JERKOVIC Boris |
|
|
|
|
MANDRYK Myhailo |
|
|
|
|
8:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:00 |
TWISTERLING
Paul-WALCZAK Evelina |
|
|
|
|
TUTARD Mathieu- DESFARGES Alexandra |
|
|
|
|
10:30 |
Scavnicky
Jan-Scavnicka Kristina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
7:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8:00 |
EKBERG Melker |
|
|
|
|
JOOP Robin |
|
|
|
|
8:30 |
OPEN SEMI FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:00 |
OPEN FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:00 |
SKERL Lori-JOVAN Jasa |
|
|
|
|
JANCZUSKA Gabija-JANCZUSKA Andrzej |
|
|
|
|
10:30 |
Zatvarska
Alona-Mandryk Myhailo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:00 |
MIXED DOUBLES SEMI
FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
7:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8:00 |
NAUMANN Alexander |
|
|
|
|
SCHÜSSELER Patrick |
|
|
|
|
8:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:00 |
JAGECIC Sinisa-JAGECIC
Zrina |
|
|
|
|
KAHVECI Koddusi-ERKMEN Gaye |
|
|
|
|
10:30 |
Darnyik Ágnes-Dózsa
Tamás |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
7:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8:00 |
SCAVNICKY Jan Sr. |
|
|
|
|
PETHO Zsolt |
|
|
|
|
8:30 |
MEN 40 + SEMI FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:00 |
Naumann Alexander-Kögl Roland |
|
|
|
|
Peltier Denis-Delille Mickael |
|
|
|
|
10:30 |
Mourat Daniel-Pandoo
Avilash |
|
|
|
|
Herczegh Tamás-Tóth Gyula |
|
|
|
|
11:00 |
Vincze Károly-Vincze
Olivér |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:30 |
OPEN DOUBLES 1/4 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:00 |
OPEN DOUBLES SEMI
FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
7:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8:00 |
VINCZE Károly |
|
|
|
|
ILIC Damir |
|
|
|
|
8:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:00 |
Nowogorsky
Artur-Novogorsky Dariusz |
|
|
|
|
Faska Mateusz-Janczuski Adrian |
|
|
|
|
10:30 |
Pjecha
Vladimir-Szalmási János |
|
|
|
|
Bozdam Ahmet-Bjuvman John |
|
|
|
|
11:00 |
Zabel Daniel-Lutz
Adrian |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:30 |
OPEN DOUBLES 1/4 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
7:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8:00 |
AMBRUS Csaba |
|
|
|
|
DÓZSA Tamás |
|
|
|
|
8:30 |
MEN 40 + SEMI FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:00 |
MEN 40 + FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:00 |
Vlasov Konstantin
Chirkin Evgeniy |
|
|
|
|
Knobling Charly-Herrmann Marcel |
|
|
|
|
10:30 |
Sacikara Ali-Koc Faik |
|
|
|
|
Pethő Zsolt-Ambrus Csaba |
|
|
|
|
11:00 |
Joop Robin Kaatz Sönke |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:30 |
OPEN DOUBLES 1/4 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:00 |
OPEN DOUBLES SEMI
FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
OPEN DOUBLES FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
7:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8:00 |
NOWOGORSKI Artur |
|
|
|
|
NILOS Georges |
|
|
|
|
8:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10:00 |
Krebs Michael-Fahre
Frank |
|
|
|
|
Gaál Nóra Göböl Edina |
|
|
|
|
10:30 |
Jerkovic Borisz-Kiss
Ferenc |
|
|
|
|
Naszvadi Tibor-Kecskeméty Zoltán |
|
|
|
|
11:00 |
Schüsseler
Patrick-Kloss Sebastian |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11:30 |
OPEN DOUBLES 1/4 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|