|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
Csoport |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
9:00 |
MO-4 |
MANDRYK Myhailo |
|
|
|
|
IGÁS Andor |
|
|
|
|
9:30 |
MO-4 |
JOVAN Jaa |
|
|
|
|
NAUMANN Alexander |
|
|
|
|
10:00 |
MO-5 |
VINCZE Olivér |
|
|
|
|
VLASOV Konstantin |
|
|
|
|
10:30 |
MO-5 |
JERKOVIC Boris |
|
|
|
|
TIMM Sebastian |
|
|
|
|
11:00 |
MO-6 |
JOOP Robin |
|
|
|
|
JANCZUNSKI Andrzej |
|
|
|
|
11:30 |
MO-6 |
PJECHA Vladimir |
|
|
|
|
KOZÁRI David |
|
|
|
|
12:00 |
MO-4 |
MANDRYK Myhailo |
|
|
|
|
NAUMANN Alexander |
|
|
|
|
12:30 |
MO-4 |
JOVAN Jaa |
|
|
|
|
IGÁS Andor |
|
|
|
|
13:00 |
MO-5 |
VINCZE Olivér |
|
|
|
|
TIMM Sebastian |
|
|
|
|
13:30 |
MO-5 |
JERKOVIC Boris |
|
|
|
|
VLASOV Konstantin |
|
|
|
|
14:00 |
MO-6 |
JOOP Robin |
|
|
|
|
KOZÁRI David |
|
|
|
|
14:30 |
MO-6 |
PJECHA Vladimir |
|
|
|
|
JANCZUNSKI Andrzej |
|
|
|
|
15:00 |
MO-4 |
MANDRYK Myhailo |
|
|
|
|
JOVAN Jaa |
|
|
|
|
15:30 |
MO-4 |
NAUMANN Alexander |
|
|
|
|
IGÁS Andor |
|
|
|
|
16:00 |
MO-5 |
VINCZE Olivér |
|
|
|
|
JERKOVIC Boris |
|
|
|
|
16:30 |
MO-5 |
TIMM Sebastian |
|
|
|
|
VLASOV Konstantin |
|
|
|
|
17:00 |
MO-6 |
JOOP Robin |
|
|
|
|
PJECHA Vladimir |
|
|
|
|
17:30 |
MO-6 |
KOZÁRI David |
|
|
|
|
JANCZUNSKI Andrzej |
|
|
|
|
18:00 |
|
MEN
OPEN 1/8 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
18:30 |
|
MEN
OPEN 1/8 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
19:00 |
|
MEN
OPEN 1/8 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30 |
|
MEN
OPEN 1/8 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
Csoport |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
9:00 |
MO-1 |
HJALMARSON Per |
|
|
|
|
TWISTERLING Paul |
|
|
|
|
9:30 |
MO-1 |
ZABEL Daniel |
|
|
|
|
KOÇ Faik |
|
|
|
|
10:00 |
MO-2 |
SCHÜSSELER Patrick |
|
|
|
|
VERSEGI Viktor |
|
|
|
|
10:30 |
MO-2 |
SUSTERSIC Matja |
|
|
|
|
SAÇIKARA Ali |
|
|
|
|
11:00 |
MO-3 |
EKBERG Melker |
|
|
|
|
VERSEGI Erik |
|
|
|
|
11:30 |
MO-3 |
KLOSS Sebastian |
|
|
|
|
TUTARD Mathieu |
|
|
|
|
12:00 |
MO-1 |
HJALMARSON Per |
|
|
|
|
KOÇ Faik |
|
|
|
|
12:30 |
MO-1 |
TWISTERLING Paul |
|
|
|
|
ZABEL Daniel |
|
|
|
|
13:00 |
MO-2 |
SCHÜSSELER Patrick |
|
|
|
|
SAÇIKARA Ali |
|
|
|
|
13:30 |
MO-2 |
SUSTERSIC Matja |
|
|
|
|
VERSEGI Viktor |
|
|
|
|
14:00 |
MO-3 |
EKBERG Melker |
|
|
|
|
TUTARD Mathieu |
|
|
|
|
14:30 |
MO-3 |
KLOSS Sebastian |
|
|
|
|
VERSEGI Erik |
|
|
|
|
15:00 |
MO-1 |
HJALMARSON Per |
|
|
|
|
ZABEL Daniel |
|
|
|
|
15:30 |
MO-1 |
KOÇ Faik |
|
|
|
|
TWISTERLING Paul |
|
|
|
|
16:00 |
MO-2 |
SCHÜSSELER Patrick |
|
|
|
|
SUSTERSIC Matja |
|
|
|
|
16:30 |
MO-2 |
SAÇIKARA Ali |
|
|
|
|
VERSEGI Viktor |
|
|
|
|
17:00 |
MO-3 |
EKBERG Melker |
|
|
|
|
KLOSS Sebastian |
|
|
|
|
17:30 |
MO-3 |
TUTARD Mathieu |
|
|
|
|
VERSEGI Erik |
|
|
|
|
18:00 |
|
MEN
OPEN 1/8 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
18:30 |
|
MEN
OPEN 1/8 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
19:00 |
|
MEN
OPEN 1/8 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30 |
|
MEN
OPEN 1/8 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
Csoport |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
9:00 |
MO-7 |
RÁCZ Gergely |
|
|
|
|
RUIC Vedran |
|
|
|
|
9:30 |
MO-7 |
KAHVECI Kuddusi |
|
|
|
|
DELILLE Mickael |
|
|
|
|
10:00 |
MO-8 |
KAATZ Sönke |
|
|
|
|
KECSKEMETY Zoltán |
|
|
|
|
10:30 |
MO-8 |
LUTZ Adrian |
|
|
|
|
BJUVMAN John |
|
|
|
|
11:00 |
MO-7 |
RÁCZ Gergely |
|
|
|
|
DELILLE Mickael |
|
|
|
|
11:30 |
MO-7 |
KAHVECI Kuddusi |
|
|
|
|
RUIC Vedran |
|
|
|
|
12:00 |
MO-8 |
KAATZ Sönke |
|
|
|
|
BJUVMAN John |
|
|
|
|
12:30 |
MO-8 |
LUTZ Adrian |
|
|
|
|
KECSKEMETY Zoltán |
|
|
|
|
13:00 |
MO-7 |
RÁCZ Gergely |
|
|
|
|
KAHVECI Kuddusi |
|
|
|
|
13:30 |
MO-7 |
DELILLE Mickael |
|
|
|
|
RUIC Vedran |
|
|
|
|
14:00 |
MO-8 |
KAATZ Sönke |
|
|
|
|
LUTZ Adrian |
|
|
|
|
14:30 |
MO-8 |
BJUVMAN John |
|
|
|
|
KECSKEMETY Zoltán |
|
|
|
|
15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:00 |
|
MEN 40+ 1/8 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
18:30 |
|
MEN 40+ 1/8 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
19:00 |
|
MEN 40+ 1/8 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30 |
|
MEN 40+ 1/4 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
Csoport |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
9:00 |
M40-2 |
NILOS Georges |
|
|
|
|
BOZDAM Ahmet |
|
|
|
|
9:30 |
M40-2 |
NASZVADI Tibor |
|
|
|
|
HERCZEGH Tamas |
|
|
|
|
10:00 |
M40-3 |
AMBRUS Csaba |
|
|
|
|
KECSKEMÉTY Tibor |
|
|
|
|
10:30 |
M40-3 |
PANDOO Avilash |
|
|
|
|
KREBS Michael |
|
|
|
|
11:00 |
M40-4 |
ILIC Damir |
|
|
|
|
WIESNER Zoltan |
|
|
|
|
11:30 |
M40-4 |
TÓTH Gyula |
|
|
|
|
NOWOGORSKI Artur |
|
|
|
|
12:00 |
M40-2 |
NILOS Georges |
|
|
|
|
HERCZEGH Tamas |
|
|
|
|
12:30 |
M40-2 |
NASZVADI Tibor |
|
|
|
|
BOZDAM Ahmet |
|
|
|
|
13:00 |
M40-3 |
AMBRUS Csaba |
|
|
|
|
KREBS Michael |
|
|
|
|
13:30 |
M40-3 |
PANDOO Avilash |
|
|
|
|
KECSKEMÉTY Tibor |
|
|
|
|
14:00 |
M40-4 |
ILIC Damir |
|
|
|
|
NOWOGORSKI Artur |
|
|
|
|
14:30 |
M40-4 |
TÓTH Gyula |
|
|
|
|
WIESNER Zoltan |
|
|
|
|
15:00 |
M40-2 |
NILOS Georges |
|
|
|
|
NASZVADI Tibor |
|
|
|
|
15:30 |
M40-2 |
HERCZEGH Tamas |
|
|
|
|
BOZDAM Ahmet |
|
|
|
|
16:00 |
M40-3 |
AMBRUS Csaba |
|
|
|
|
PANDOO Avilash |
|
|
|
|
16:30 |
M40-3 |
KREBS Michael |
|
|
|
|
KECSKEMÉTY Tibor |
|
|
|
|
17:00 |
M40-4 |
ILIC Damir |
|
|
|
|
TÓTH Gyula |
|
|
|
|
17:30 |
M40-4 |
NOWOGORSKI Artur |
|
|
|
|
WIESNER Zoltan |
|
|
|
|
18:00 |
|
MEN 40+ 1/8 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
18:30 |
|
MEN 40+ 1/8 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
19:00 |
|
MEN 40+ 1/8 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30 |
|
MEN 40+ 1/4 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
Csoport |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
9:00 |
M40-6 |
SAREK Pawel |
|
|
|
|
PATAI Janos |
|
|
|
|
9:30 |
M40-6 |
DÓZSA Tamás |
|
|
|
|
BURIĆ Robert |
|
|
|
|
10:00 |
M40-7 |
PETHO Zsolt |
|
|
|
|
KRZNAR Nenad |
|
|
|
|
10:30 |
M40-7 |
FEHRE Frank |
|
|
|
|
BARIIC Damir |
|
|
|
|
11:00 |
M40-5 |
CZEREMUZYNSKI Jacek |
|
|
|
|
JAGECIC Sinisa |
|
|
|
|
11:30 |
M40-5 |
VINCZE Károly |
|
|
|
|
HERRMANN Marcel |
|
|
|
|
12:00 |
M40-6 |
SAREK Pawel |
|
|
|
|
BURIĆ Robert |
|
|
|
|
12:30 |
M40-6 |
DÓZSA Tamás |
|
|
|
|
PATAI Janos |
|
|
|
|
13:00 |
M40-7 |
PETHO Zsolt |
|
|
|
|
BARIIC Damir |
|
|
|
|
13:30 |
M40-7 |
FEHRE Frank |
|
|
|
|
KRZNAR Nenad |
|
|
|
|
14:00 |
M40-5 |
VINCZE Károly |
|
|
|
|
JAGECIC Sinisa |
|
|
|
|
14:30 |
M40-5 |
CZEREMUZYNSKI Jacek |
|
|
|
|
HERRMANN Marcel |
|
|
|
|
15:00 |
M40-6 |
SAREK Pawel |
|
|
|
|
DÓZSA Tamás |
|
|
|
|
15:30 |
M40-6 |
BURIĆ Robert |
|
|
|
|
PATAI Janos |
|
|
|
|
16:00 |
M40-7 |
PETHO Zsolt |
|
|
|
|
FEHRE Frank |
|
|
|
|
16:30 |
M40-7 |
BARIIC Damir |
|
|
|
|
KRZNAR Nenad |
|
|
|
|
17:00 |
M40-5 |
VINCZE Károly |
|
|
|
|
CZEREMUZYNSKI Jacek |
|
|
|
|
17:30 |
M40-5 |
JAGECIC Sinisa |
|
|
|
|
HERRMANN Marcel |
|
|
|
|
18:00 |
|
WOMEN OPEN 1/4 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
18:30 |
|
WOMEN OPEN SEMI FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
19:00 |
|
WOMEN OPEN FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30 |
|
MEN 40+ 1/4 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
Csoport |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
9:00 |
WO-1 |
KEBER Jasmina |
|
|
|
|
WALCZAK Ewelina |
|
|
|
|
9:30 |
WO-1 |
PAEGLE Santa |
|
|
|
|
GROFELNIK Tea |
|
|
|
|
10:00 |
WO-2 |
DARNYIK Ágnes |
|
|
|
|
ERKMEN Gaye |
|
|
|
|
10:30 |
WO-2 |
DESFARGES Alexandra |
|
|
|
|
JAGECIC Zrinka |
|
|
|
|
11:00 |
WO-3 |
NIELSEN Rebecca |
|
|
|
|
OSIPOVA Anna |
|
|
|
|
11:30 |
WO-3 |
GAÁL Nóra |
|
|
|
|
FEHÉR Krisztina |
|
|
|
|
12:00 |
WO-1 |
KEBER Jasmina |
|
|
|
|
GROFELNIK Tea |
|
|
|
|
12:30 |
WO-1 |
PAEGLE Santa |
|
|
|
|
WALCZAK Ewelina |
|
|
|
|
13:00 |
WO-2 |
DARNYIK Ágnes |
|
|
|
|
JAGECIC Zrinka |
|
|
|
|
13:30 |
WO-2 |
DESFARGES Alexandra |
|
|
|
|
JAGECIC Zrinka |
|
|
|
|
14:00 |
WO-3 |
NIELSEN Rebecca |
|
|
|
|
FEHÉR Krisztina |
|
|
|
|
14:30 |
WO-3 |
GAÁL Nóra |
|
|
|
|
OSIPOVA Anna |
|
|
|
|
15:00 |
WO-1 |
KEBER Jasmina |
|
|
|
|
PAEGLE Santa |
|
|
|
|
15:30 |
WO-1 |
GROFELNIK Tea |
|
|
|
|
WALCZAK Ewelina |
|
|
|
|
16:00 |
WO-2 |
DARNYIK Ágnes |
|
|
|
|
DESFARGES Alexandra |
|
|
|
|
16:30 |
WO-2 |
JAGECIC Zrinka |
|
|
|
|
ERKMEN Gaye |
|
|
|
|
17:00 |
WO-3 |
NIELSEN Rebecca |
|
|
|
|
GAÁL Nóra |
|
|
|
|
17:30 |
WO-3 |
FEHÉR Krisztina |
|
|
|
|
OSIPOVA Anna |
|
|
|
|
18:00 |
|
WOMEN OPEN 1/4 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
18:30 |
|
WOMEN OPEN SEMI FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
19:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30 |
|
MEN 40+ 1/4 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
Csoport |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
9:00 |
M50-1 |
GAWLAK Piotr |
|
|
|
|
KÖGL Roland |
|
|
|
|
9:30 |
M50-1 |
KNOT Jerzy |
|
|
|
|
MOURAT Daniel |
|
|
|
|
10:00 |
M50-2 |
KISS Ferenc |
|
|
|
|
BERECZ Miklós |
|
|
|
|
10:30 |
M50-2 |
ALEKSIC Neboja |
|
|
|
|
MATKOVIC Tomislav |
|
|
|
|
11:00 |
M50-3 |
KNOBLING Charly |
|
|
|
|
HORVÁTH Szilveszter |
|
|
|
|
11:30 |
M50-3 |
WINCENCIAK Jan |
|
|
|
|
PELTIER Denis |
|
|
|
|
12:00 |
M50-1 |
GAWLAK Piotr |
|
|
|
|
MOURAT Daniel |
|
|
|
|
12:30 |
M50-1 |
KNOT Jerzy |
|
|
|
|
KÖGL Roland |
|
|
|
|
13:00 |
M50-2 |
KISS Ferenc |
|
|
|
|
MATKOVIC Tomislav |
|
|
|
|
13:30 |
M50-2 |
ALEKSIC Neboja |
|
|
|
|
BERECZ Miklós |
|
|
|
|
14:00 |
M50-3 |
KNOBLING Charly |
|
|
|
|
PELTIER Denis |
|
|
|
|
14:30 |
M50-3 |
WINCENCIAK Jan |
|
|
|
|
HORVÁTH Szilveszter |
|
|
|
|
15:00 |
M50-1 |
GAWLAK Piotr |
|
|
|
|
KNOT Jerzy |
|
|
|
|
15:30 |
M50-1 |
MOURAT Daniel |
|
|
|
|
KÖGL Roland |
|
|
|
|
16:00 |
M50-2 |
KISS Ferenc |
|
|
|
|
ALEKSIC Neboja |
|
|
|
|
16:30 |
M50-2 |
MATKOVIC Tomislav |
|
|
|
|
BERECZ Miklós |
|
|
|
|
17:00 |
M50-3 |
KNOBLING Charly |
|
|
|
|
WINCENCIAK Jan |
|
|
|
|
17:30 |
M50-3 |
PELTIER Denis |
|
|
|
|
HORVÁTH Szilveszter |
|
|
|
|
18:00 |
|
MEN 50+ 1/4 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
18:30 |
|
MEN 50+ SEMI FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
19:00 |
|
MEN 50+ FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
Csoport |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
9:00 |
G18-1 |
WINCENCIAK Zofia |
|
|
|
|
MARIĆ Marija |
|
|
|
|
9:30 |
G18-1 |
SCAVNICKA Kristina |
|
|
|
|
MISKULIN Nika |
|
|
|
|
10:00 |
G18-2 |
KERL Lori |
|
|
|
|
CEROVSKI Karla |
|
|
|
|
10:30 |
G18-2 |
KRPÁLKOVÁ Nikol |
|
|
|
|
JAGECIC Laura |
|
|
|
|
11:00 |
G18-1 |
WINCENCIAK Zofia |
|
|
|
|
MISKULIN Nika |
|
|
|
|
11:30 |
G18-1 |
SCAVNICKA Kristina |
|
|
|
|
MARIĆ Marija |
|
|
|
|
12:00 |
G18-2 |
KERL Lori |
|
|
|
|
JAGECIC Laura |
|
|
|
|
12:30 |
G18-2 |
KRPÁLKOVÁ Nikol |
|
|
|
|
CEROVSKI Karla |
|
|
|
|
13:00 |
G18-1 |
WINCENCIAK Zofia |
|
|
|
|
SCAVNICKA Kristina |
|
|
|
|
13:30 |
G18-1 |
MISKULIN Nika |
|
|
|
|
MARIĆ Marija |
|
|
|
|
14:00 |
G18-2 |
KERL Lori |
|
|
|
|
KRPÁLKOVÁ Nikol |
|
|
|
|
14:30 |
G18-2 |
JAGECIC Laura |
|
|
|
|
CEROVSKI Karla |
|
|
|
|
15:00 |
|
U-18 GIRL SEMI FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
15:30 |
|
U-18 GIRL SEMI FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
16:00 |
|
U-18 GIRL FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
16:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:00 |
|
MEN 50+ 1/4 FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
18:30 |
|
MEN 50+ SEMI FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
19:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
Csoport |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
9:00 |
W35-1 |
GERBER ZSUZSANNA |
|
|
|
|
JANCZUŃSKA Gabija |
|
|
|
|
9:30 |
W35-2 |
BOREK Anna |
|
|
|
|
NAGY-KÁLOZI Anikó |
|
|
|
|
10:00 |
M40-1 |
SCAVNICKY Jan Sr. |
|
|
|
|
SZALMÁSI János |
|
|
|
|
10:30 |
M40-1 |
ASZTALOS ATTILA |
|
|
|
|
NOWOGÓRSKI DARIUSZ |
|
|
|
|
11:00 |
W35-1 |
ZRNIC Tatjana |
|
|
|
|
JANCZUŃSKA Gabija |
|
|
|
|
11:30 |
W35-2 |
BRAUN Helga |
|
|
|
|
NAGY-KÁLOZI Anikó |
|
|
|
|
12:00 |
M40-1 |
SCAVNICKY Jan Sr. |
|
|
|
|
NOWOGÓRSKI DARIUSZ |
|
|
|
|
12:30 |
M40-1 |
ASZTALOS ATTILA |
|
|
|
|
SZALMÁSI János |
|
|
|
|
13:00 |
W35-1 |
ZRNIC Tatjana |
|
|
|
|
GERBER ZSUZSANNA |
|
|
|
|
13:30 |
W35-2 |
BRAUN Helga |
|
|
|
|
BOREK Anna |
|
|
|
|
14:00 |
M40-1 |
SCAVNICKY Jan Sr. |
|
|
|
|
ASZTALOS ATTILA |
|
|
|
|
14:30 |
M40-1 |
NOWOGÓRSKI DARIUSZ |
|
|
|
|
SZALMÁSI János |
|
|
|
|
15:00 |
|
WOMEN 35 + SEMI Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
15:30 |
|
WOMEN 35 + SEMI Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
16:00 |
|
WOMEN 35 + FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
16:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
Csoport |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
9:00 |
G14-1 |
TOMECAK Lorena |
|
|
|
|
ĆETOJEVIĆ-TISAJ Tea |
|
|
|
|
9:30 |
G14-1 |
RÁCZ-FODOR Vivien |
|
|
|
|
MOURAT Sendilla |
|
|
|
|
10:00 |
G14-1 |
TOMECAK Lorena |
|
|
|
|
ZUKIC Gala |
|
|
|
|
10:30 |
G14-1 |
ĆETOJEVIĆ-TISAJ Tea |
|
|
|
|
MOURAT Sendilla |
|
|
|
|
11:00 |
B18-1 |
PETAK Borna |
|
|
|
|
TERGLAV Franci |
|
|
|
|
11:30 |
G14-1 |
ZUKIC Gala |
|
|
|
|
ĆETOJEVIĆ-TISAJ Tea |
|
|
|
|
12:00 |
G14-1 |
RÁCZ-FODOR Vivien |
|
|
|
|
TOMECAK Lorena |
|
|
|
|
12:30 |
B18-1 |
PETAK Borna |
|
|
|
|
BEZAK Kacper |
|
|
|
|
13:00 |
B18-1 |
KALIGARI Matej Tino |
|
|
|
|
TERGLAV Franci |
|
|
|
|
13:30 |
G14-1 |
MOURAT Sendilla |
|
|
|
|
TOMECAK Lorena |
|
|
|
|
14:00 |
G14-1 |
ZUKIC Gala |
|
|
|
|
RÁCZ-FODOR Vivien |
|
|
|
|
14:30 |
B18-1 |
PETAK Borna |
|
|
|
|
KALIGARI Matej Tino |
|
|
|
|
15:00 |
B18-1 |
BEZAK Kacper |
|
|
|
|
TERGLAV Franci |
|
|
|
|
15:30 |
G14-1 |
ĆETOJEVIĆ-TISAJ Tea |
|
|
|
|
RÁCZ-FODOR Vivien |
|
|
|
|
16:00 |
B18-1 |
ZUKIC Gala |
|
|
|
|
MOURAT Sendilla |
|
|
|
|
16:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
Csoport |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
9:00 |
B12-1 |
SCAVNICKY Jan Jr. |
|
|
|
|
PETAK Toma |
|
|
|
|
9:30 |
B12-1 |
KOLENC ak |
|
|
|
|
PUCEVIC Dominik |
|
|
|
|
10:00 |
B12-1 |
SCAVNICKY Jan Jr. |
|
|
|
|
PUCEVIC Dominik |
|
|
|
|
10:30 |
B12-1 |
KOLENC ak |
|
|
|
|
PETAK Toma |
|
|
|
|
11:00 |
B12-1 |
SCAVNICKY Jan Jr. |
|
|
|
|
KOLENC ak |
|
|
|
|
11:30 |
B12-1 |
PUCEVIC Dominik |
|
|
|
|
PETAK Toma |
|
|
|
|
12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
|
U-12 BOY SEMI FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:30 |
|
U-12 BOY FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
14:00 |
B14-1 |
JERKOVIC Marko |
|
|
|
|
Lichý Jan |
|
|
|
|
14:30 |
B14-1 |
MICHALIK Maciej |
|
|
|
|
STARINA Andraz |
|
|
|
|
15:00 |
B14-1 |
JERKOVIC Marko |
|
|
|
|
SZÉCSI Zsolt |
|
|
|
|
15:30 |
B14-1 |
Lichý Jan |
|
|
|
|
STARINA Andraz |
|
|
|
|
16:00 |
B14-1 |
SZÉCSI Zsolt |
|
|
|
|
Lichý Jan |
|
|
|
|
16:30 |
B14-1 |
MICHALIK Maciej |
|
|
|
|
JERKOVIC Marko |
|
|
|
|
17:00 |
B14-1 |
STARINA Andraz |
|
|
|
|
JERKOVIC Marko |
|
|
|
|
17:30 |
B14-1 |
SZÉCSI Zsolt |
|
|
|
|
MICHALIK Maciej |
|
|
|
|
18:00 |
B14-1 |
Lichý Jan |
|
|
|
|
MICHALIK Maciej |
|
|
|
|
18:30 |
B14-1 |
STARINA Andraz |
|
|
|
|
SZÉCSI Zsolt |
|
|
|
|
19:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
Csoport |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
9:00 |
B12-2 |
FASKA Mateusz |
|
|
|
|
SÜVEGES Bence |
|
|
|
|
9:30 |
B12-2 |
JANCZUŃSKI Adrian |
|
|
|
|
JANCZUŃSKI Kamil |
|
|
|
|
10:00 |
B12-2 |
FASKA Mateusz |
|
|
|
|
JANCZUŃSKI Kamil |
|
|
|
|
10:30 |
B12-2 |
JANCZUŃSKI Adrian |
|
|
|
|
SÜVEGES Bence |
|
|
|
|
11:00 |
B12-2 |
FASKA Mateusz |
|
|
|
|
JANCZUŃSKI Adrian |
|
|
|
|
11:30 |
B12-2 |
JANCZUŃSKI Kamil |
|
|
|
|
SÜVEGES Bence |
|
|
|
|
12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
|
U-12 BOY SEMI FINAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
Csoport |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
9:00 |
G12-1 |
BARTOS Bíborka |
|
|
|
|
BERECZKI Kitti Alexandra |
|
|
|
|
9:30 |
G12-1 |
BARTOS Bíborka |
|
|
|
|
ÚJVÁRI Dóra |
|
|
|
|
10:00 |
G12-1 |
ÚJVÁRI Dóra |
|
|
|
|
BERECZKI Kitti Alexandra |
|
|
|
|
10:30 |
G12-1 |
ZOREC Hana |
|
|
|
|
BARTOS Bíborka |
|
|
|
|
11:00 |
G12-1 |
BERECZKI Kitti Alexandra |
|
|
|
|
ROGELJ Pika |
|
|
|
|
11:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. PÁLYA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Időpont |
Csoport |
N É V |
1. SZETT |
2. SZETT |
3. SZETT |
Eredmény |
9:00 |
G12-1 |
ROGELJ Pika |
|
|
|
|
ZOREC Hana |
|
|
|
|
9:30 |
G12-1 |
BERECZKI Kitti Alexandra |
|
|
|
|
ZOREC Hana |
|
|
|
|
10:00 |
G12-1 |
ROGELJ Pika |
|
|
|
|
BARTOS Bíborka |
|
|
|
|
10:30 |
G12-1 |
ÚJVÁRI Dóra |
|
|
|
|
ROGELJ Pika |
|
|
|
|
11:00 |
G12-1 |
ZOREC Hana |
|
|
|
|
ÚJVÁRI Dóra |
|
|
|
|
11:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|